Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Zakup niezbędnego sprzętu stanowiącego wyposażenie obiektów budowlanych służących do zaopatrzenia w wodę i odprowadzenie ścieków tj. koparko-ładowarki i beczki asenizacyjnej

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie.pdf (PDF, 158KB) 2021-10-14 15:02:23 158KB 447 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf 2021-10-14 14:14:17 12.MB 535 razy
2 Zal.- Nr 1.1. do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dostawy dla 1 czeęsic zamówienia Gorzkowice.docx 2021-10-14 15:02:45 25.KB 516 razy
3 Zal.- Nr 1.2. do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dostawy dla 2 części zamówienia Gorzkowice.doc 2021-10-14 15:02:55 57.KB 513 razy
4 Zal.-Nr-3-do-SWZ-Wzór-formularza-ofertowego.docx 2021-10-14 15:03:10 39.KB 454 razy
5 Zal.-Nr-4-do-SWZ-Wzór-oswiadczenia-o-braku-podstaw-do-wykluczenia.docx 2021-10-14 15:03:26 27.KB 473 razy
6 Załącznik-Nr-2.1-do-SWZ-Projekt-umowy-część 1.doc 2021-10-14 15:03:49 166KB 470 razy
7 Załącznik-Nr-2.2 -do-SWZ-Projekt-umowy-część 2.doc 2021-10-14 15:04:04 164KB 467 razy
8 Zal.-Nr-5-do-SWZ-Identyfikator-postępowania-na-miniPortalu.docx 2021-10-14 15:14:27 16.KB 430 razy
Przedłużenie terminów składania i otwarcia ofert
1 Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert.pdf (PDF, 623KB) 2021-10-22 14:04:29 623KB 422 razy
2 ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 38.KB) 2021-10-22 14:05:05 38.KB 426 razy
3 Wyjaśnienia i zmiana SWZ.pdf (PDF, 3.0MB) 2021-10-26 16:12:53 3.0MB 444 razy
4 Zmiana Nr 2 ogłoszenia o zamówienia.pdf (PDF, 49.KB) 2021-10-26 16:13:20 49.KB 440 razy
5 26_10_2021_16_13_38_zal.-_nr_1.1._do_swz_-_opis_przedmiotu__zamowienia__dostawy_dla_1_czeesic_zamowienia_gorzkowice.docx (DOCX, 26.KB) 2021-10-26 16:13:38 26.KB 427 razy
6 26_10_2021_16_13_52_zal.-_nr_1.2._do_swz_-_opis_przedmiotu_zamowienia_dostawy_dla_2_czesci_zamowienia_gorzkowice.doc (DOC, 59.KB) 2021-10-26 16:13:52 59.KB 420 razy
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
1 informacja o kwocie.pdf (PDF, 260KB) 2021-11-03 08:27:03 260KB 454 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert. pdf.pdf (PDF, 310KB) 2021-11-03 14:36:34 310KB 434 razy
Wynik postępowania
1 Informacja o wyborze i odrzuceniu oferty.pdf (PDF, 930KB) 2021-11-08 11:59:49 930KB 443 razy
2 Informacja o unieważnieniu postepowania w cz.2.pdf (PDF, 459KB) 2021-11-08 12:00:10 459KB 451 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 14-10-2021 14:14:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 14-10-2021
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 08-11-2021 12:00:10