Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

E-skrzynka Podawcza

Przyjmowanie wniosków za pośrednictwem ePUAP
Urząd Gminy Gorzkowice przyjmuje wnioski złożone za pośrednictwem formularzy  opublikowanych na platformie ePUAP. Złożenie podpisu elektronicznego na formularzu sprawi, że będzie on traktowany jako podstawa do wszczęcia postępowania administracyjnego.

Jak założyć konto na ePUAP
W celu skorzystania z usług elektronicznych świadczonych poprzez ePUAP konieczne jest założenie indywidualnego konta użytkownika na platformie ePUAP. W tym celu należy przejść na platformę ePUAP, zapoznać się z pomocą dotyczącą zakładania konta 
 oraz zatwierdzić regulamin dostępny w trakcie procesu instalacji.

Podpisywanie dokumentów
Wszystkie dokumenty elektroniczne wysyłane na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą muszą zostać podpisane jednym z dwóch typów podpisu:
•    płatnym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym, który można nabyć u jednego z dostawców usług certyfikacyjnych (Unizeto CERTUM Certification Authority, Sigillum - Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej, Krajowa Izba Rozliczeniowa - Ośrodek Zarządzania Kluczami, MobiCert, Enigma S.O.I.),
•    darmowym podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.
Skrzynka podawcza jest jedynym kanałem do komunikacji elektronicznej Interesanta z Urzędem.
Akceptowalne formaty załączników to: DOC, RTF, XLS, CSV, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF a dopuszczalny format kompresji – ZIP. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza nie może przekroczyć 3 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane przez system i nie zostaną rozpatrzone.
Informacja o złożeniu formularza w ePUAP zostanie automatycznie przekazana do Urzędu Gminy Gorzkowice drogą elektroniczną.

Konto na ePUAP – kliknij aby przejść na platformę ePUAP

Adres skrzynki: /m5wu62o5y5/SkrytkaESP

Punkt Potwierdzania profili zaufanych ePUAP
Informujemy także, że w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się Punkt Potwierdzania profili zaufanych ePUAP czynny w godzinach pracy Urzędu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dariusz Olczyk 11-03-2015 10:07:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dariusz Olczyk 11-03-2015
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Olczyk 11-03-2015 10:07:17