Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Dostawa oleju napędowego oraz paliwa PB na potrzeby pojazdów będących w dyspozycji Gminy Gorzkowice w 2022 r.

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 SWZ paliwo.pdf 2022-01-13 10:31:55 1.3MB 436 razy
2 Zal. Nr 1 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx 2022-01-13 10:32:12 31.KB 423 razy
3 Zal. Nr 2 do SWZ- Projekt umowy.pdf 2022-01-13 10:32:21 704KB 457 razy
4 Zal. Nr 3 do SWZ - Wzor wykaz narzedzi.docx 2022-01-13 10:32:40 22.KB 413 razy
5 Zal. Nr 4 do SWZ - Wzor oswiadczenia o braku podstaw do wykluczenia.docx 2022-01-13 10:32:53 22.KB 417 razy
6 Zal. Nr 5 do SWZ - Wzor oswiadczenia o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx 2022-01-13 10:33:01 22.KB 410 razy
7 Zal. Nr 6 do SWZ - Wzor osw wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zam.docx 2022-01-13 10:33:10 20.KB 414 razy
8 Zal. Nr 7 do SWZ - ID postępowania.docx 2022-01-13 10:39:45 17.KB 425 razy
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
1 Informacja o kwocie.pdf (PDF, 204KB) 2022-01-24 08:06:16 204KB 429 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 181KB) 2022-01-24 13:42:45 181KB 417 razy
Wynik postępowania
1 zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (PDF, 296KB) 2022-02-03 12:19:49 296KB 431 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 13-01-2022 10:31:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 13-01-2022
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 03-02-2022 12:19:49