Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzkowice część 4.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 171KB) 2022-10-03 16:09:41 171KB 427 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 SWZ-.pdf 2022-10-03 16:09:41 1.4MB 438 razy
2 Załacznik nr 1 Nowy Ład Nr 4.zip 2022-10-03 16:10:54 42.MB 483 razy
3 Załącznik-Nr-2-do-SWZ-Projekt-umowy-pow.-12-m-cy.pdf 2022-10-03 16:14:58 1.1MB 422 razy
4 Załącznik-Nr-3-do-SWZ-Wzór-formularza-ofertowego.docx 2022-10-03 16:15:24 95.KB 436 razy
5 Załącznik-Nr-4-do-SWZ-Wzór-oświadczenia-o-braku-podstaw-do-wykluczenia.docx 2022-10-03 16:15:33 77.KB 387 razy
6 Załącznik-Nr-5-do-SWZ-Wzór-oświadczenia-o-spełnianiu-warunków-udziału-w-postępowaniu.docx 2022-10-03 16:15:42 80.KB 402 razy
7 Załącznik-Nr-6-do-SWZ-Wzór-oswiadczenia- wykoanwvców wspólnie ubiegających się.doc 2022-10-03 16:15:50 75.KB 376 razy
8 Załącznik-Nr-7-do-SWZ-Wzór-wykazu-robót-budowlanych.docx 2022-10-03 16:15:59 209KB 385 razy
9 Załącznik-Nr-8-do-SWZ-Wzór-wykazu-osób.docx 2022-10-03 16:16:13 74.KB 395 razy
10 Załącznik-Nr-9-do-SWZ-Identyfikator-postępowania-na-miniPortalu.docx 2022-10-03 16:16:34 205KB 389 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia cz.4.pdf (PDF, 36.KB) 2022-10-21 14:32:48 36.KB 655 razy
2 Wyjąsnienia do SWZ cz.4.pdf (PDF, 804KB) 2022-10-21 14:33:07 804KB 407 razy
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
1 kwota.pdf (PDF, 265KB) 2022-10-26 08:49:26 265KB 414 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 informacja z otwarcia.pdf (PDF, 329KB) 2022-10-26 12:07:38 329KB 440 razy
Wynik postępowania
1 informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (PDF, 671KB) 2022-11-09 14:46:13 671KB 440 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 03-10-2022 16:09:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 03-10-2022
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 09-11-2022 14:46:13