Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Dostawa oleju napędowego oraz paliwa PB na potrzeby pojazdów będących w dyspozycji Gminy Gorzkowice w 2021 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie - EZamówienia.html (HTML, 115KB) 2021-03-15 13:26:07 115KB 458 razy
2 ogłoszenie.pdf (PDF, 118KB) 2021-03-15 13:26:17 118KB 696 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 SWZ.pdf 2021-03-15 13:27:41 12.MB 451 razy
2 Zal. Nr 1 do SIWZ - Wzór formularza ofertowego.docx 2021-03-15 13:27:55 38.KB 508 razy
3 Zal. Nr 2 do SWZ - Wzór umowy.doc 2021-03-15 13:28:04 107KB 454 razy
4 Zal. Nr 3 do SWZ - Wzor wykaz narzedzi.docx 2021-03-15 13:28:14 28.KB 449 razy
5 Zal. Nr 4 do SWZ - Wzor oswiadczenia o braku podstaw do wykluczenia.docx 2021-03-15 13:28:24 28.KB 449 razy
6 Zal. Nr 5 do SWZ - Wzor oswiadczenia o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx 2021-03-15 13:28:44 31.KB 422 razy
7 Zal. Nr 6 do SWZ - Wzor osw wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zam.docx 2021-03-15 13:28:55 26.KB 427 razy
8 miniPortal.html 2021-03-15 13:29:13 23.KB 422 razy
9 informacja o kwocie.pdf 2021-03-22 15:33:32 205KB 456 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 182KB) 2021-03-23 14:36:51 182KB 442 razy
Wynik postępowania
1 zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (PDF, 371KB) 2021-03-31 14:07:55 371KB 477 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 15-03-2021 13:26:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 15-03-2021
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 31-03-2021 14:07:55