Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Dostawa oleju napędowego oraz paliwa PB na potrzeby pojazdów będących w dyspozycji Gminy Gorzkowice w 2021 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ogłoszenie.pdf (PDF, 121KB) 2021-03-02 13:05:26 121KB 413 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 SWZ.pdf 2021-03-02 13:05:26 12.MB 427 razy
2 Zal. Nr 1 do SIWZ - Wzór formularza ofertowego.docx 2021-03-02 13:06:53 37.KB 411 razy
3 Zal. Nr 2 do SWZ - Wzór umowy.doc 2021-03-02 13:07:13 107KB 428 razy
4 Zal. Nr 3 do SWZ - Wzor wykaz narzedzi.docx 2021-03-02 13:07:23 27.KB 430 razy
5 Zal. Nr 4 do SWZ - Wzor oswiadczenia o braku podstaw do wykluczenia.docx 2021-03-02 13:07:35 30.KB 427 razy
6 Zal. Nr 5 do SWZ - Wzor oswiadczenia o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu.docx 2021-03-02 13:07:48 32.KB 438 razy
7 Zal. Nr 6 do SWZ - Wzor osw wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zam.docx 2021-03-02 13:08:03 27.KB 424 razy
8 miniPortal.html 2021-03-03 10:47:06 19.KB 439 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 245KB) 2021-03-11 13:42:49 245KB 417 razy
Wynik postępowania
1 zawiadomienie o unieważnieniu.pdf (PDF, 336KB) 2021-03-15 10:16:15 336KB 440 razy
2 Ogłoszenie - EZamówienia.html (HTML, 82.KB) 2021-03-15 10:16:36 82.KB 416 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 02-03-2021 13:05:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 02-03-2021
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 15-03-2021 10:16:36