Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gorzkowice.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ZP400PodgladOpublikowanego.html (HTML, 171KB) 2019-06-03 15:45:04 171KB 594 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ drogi 2019 pop.docx 2019-06-03 15:45:04 84.KB 547 razy
2 SIWZ.pdf 2019-06-03 15:45:54 11.MB 510 razy
3 Załącznik nr 1.zip 2019-06-03 15:47:14 7.7MB 525 razy
4 Załącznik 2-8.zip 2019-06-03 15:47:28 363KB 529 razy
5 SC28019061810230.pdf 2019-06-18 11:25:33 1.1MB 507 razy
Przedłużenie terminów składania i otwarcia ofert
1 SC28019061812300.pdf (PDF, 596KB) 2019-06-18 13:43:57 596KB 522 razy
2 18_06_2019_13_46_47_OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA.html (HTML, 19.KB) 2019-06-18 13:46:47 19.KB 602 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA.html (HTML, 19.KB) 2019-06-18 13:43:57 19.KB 0 razy
2 SC28019062410520.pdf (PDF, 901KB) 2019-06-24 11:52:22 901KB 524 razy
Wynik postępowania
1 SC28019070513281.pdf (PDF, 864KB) 2019-07-05 15:00:16 864KB 608 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Gemel 03-06-2019 15:45:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Gemel 03-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Gemel 05-07-2019 15:00:16