Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Dane Teleadresowe UG Gorzkowice

Urząd Gminy Gorzkowice
ul. Szkolna 3
97-350 Gorzkowice

Godziny pracy Urzędu

  • PONIEDZIAŁEK 8:00 - 16:00
  • WTOREK 8:00 - 16:00
  • ŚRODA 8:00 - 16:00
  • CZWARTEK 8:00 - 16:00
  • PIĄTEK 7:00 - 15:00

Sekretariat Urzędu

tel./fax.: 044 6818006
lub tel.: 044 6818069

Nr konta bankowego

32 89730003 0060 0060 0071 0814
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej o/Gorzkowice

Wpłaty za udostępnienie danych z  Rejestru Mieszkańców prosimy wpłacać na konto
61 8973 0003 0060 0060 0071 0001


Wójt Gminy Gorzkowice przyjmuje interesantów codziennie, a w przypadku nieobecności w Urzędzie termin spotkania jest ustalany po telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie Urzędu (tel. 44 681 80 06).

Codziennie do Państwa dyspozycji jest Zastepca Wójta który przyjmuje w godzinach pracy Urzędu

Zgłaszanie awarii kanalizacyjnych:
od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
tel. 44 681 80 06 wew. 26
w razie nagłych wypadków po 16:00 i w weekendy:
Straż Pożarna: 500 230 347 

Referat Gospodarki Komunalnej: tel. kom. 797 397 543


Przewodniczący Rady Gminy Jan Woźniak przyjmuje:
w poniedziałki od godz 9:00 do 13:00 w pokoju nr 16 w Budynku Urzędu Gminy

  dział pracownik pokój telefon  
     
  Referat księgowości Rita Ociepa
Katarzyna Szulc,

 

2

 


15

wew. 23

 


wew.
27

 

Marianna Wiernicka
Beata Gajda,
Wiesława Romanowska,


Anna Kluczyńska - Kowalczyk
 

  administracja@gorzkowice.plskarbnik@gorzkowice.pl  
     
 
Ewidencja Ludności,
Sprawy wojskowe

ludnosc@gorzkowice.pl
Krystyna Marusińska 9 wew. 34  
     
 
Ewidencja działalności gospodarczej, spółki wodne
dzialalnosc@gorzkowice.pl
Anna Kiełbik 9 wew. 34  
     
  Zamówienia publiczne Magdalena Gemel
 
14 wew. 33  
  magda.gemel@gorzkowice.pl        
     
 

Wycinka drzew, łowiectwo, rolnictwo

Justyna Smolec 

w zastępstwie:

Karolina Kozłowska

10 wew. 32  
justyna.smolec@gorzkowice.pl      
     
  Ochrona środowiska
marlena.soltysiak@gorzkowice.pl
Marlena Sołtysiak 10 wew. 32  
     
  Gospodarka nieruchomościami, Gospodarka mieszkaniowa Daria Możdżeń-Sowa 15 wew. 27  
  grunty@gorzkowice.pl  
     
  Biuro Podawcze
sekretariat@gorzkowice.pl
Ewa Sztark 3 wew. 31  
     
  Urząd Stanu Cywilnego, Dowody Osobiste Żaneta Kaczmarowicz
Dariusz Olczyk
8 wew. 21  
  usc@gorzkowice.pl  
     
  Kadry, BHP Gabriela Krupa 6 wew. 25  
  gabriela.krupa@gorzkowice.pl  
           
  Rada Gminy, Sekretariat Wioletta Mielczarek 5 wew. 20  
  rada.gminy@gorzkowice.pl  
           
  Referat Służb Technicznych i Obsługi Techniczno - Gospodarczej, OSP Iwona Krawczyk
 
5 wew. 20  
  iwona.krawczyk@gorzkowice.pl  
           
  Gospodarka Przestrzenna Agnieszka Korzela 10 wew. 32  
  akorzela@gorzkowice.pl  
           
  Wymiar podatków i opłat lokalnych, Podatek Drogowy, Dorota Karlińska, Czesława Lis,
Katarzyna Borowik
11 wew. 22  
  katarzyna.borowik@gorzkowice.pl  
           
  Gospodarka komunalna Ewa Zawisza 12 wew. 26  
  ewa.zawisza@gorzkowice.pl  
           
  Wymiar za wodę i ścieki Anna Lewińska 12 wew. 26  
  anna.lewinska@gorzkowice.pl  
           
  Kasa, Akcyza Sylwia Kowalska 13 wew. 28  
  sylwia.kowalska@gorzkowice.pl  
           
  Fundusze Unijne,
anna.kowalczyk@gorzkowice.pl
Anna Kluczyńska-Kowalczyk 15 wew. 27  
     
  Gospodarowanie odpadami,
m.jarocka@gorzkowice.pl
Małgorzata Jarocka 16 wew. 29

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adam Bolanowski 05-03-2015 11:21:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Iwona Kadir 05-03-2015
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Olczyk 09-03-2018 11:52:24