Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Dane Teleadresowe UG Gorzkowice

Wójt Gminy Gorzkowice przyjmuje interesantów codziennie, a w przypadku nieobecności w Urzędzie termin spotkania jest ustalany po telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie Urzędu (tel. 44 681 80 06).

Codziennie do Państwa dyspozycji jest Zastępca Wójta który przyjmuje w godzinach pracy Urzędu

Zgłaszanie awarii kanalizacyjnych:
od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
tel. 44 681 80 06 wew. 26
w razie nagłych wypadków po 16:00 i w weekendy:
Straż Pożarna: 500 230 347 


Przewodnicząca Rady Gminy Aneta Karbowiak przyjmuje:
w poniedziałki od godz 9:00 do 13:00 w pokoju nr 16 w Budynku Urzędu Gminy

  dział pracownik pokój telefon  
     
  Referat księgowości

Rita Ociepa
Katarzyna Szulc,

Malwina Miler

1

 

 

2

 


 

wew. 23

 


 

 

Daria Jabłecka
Beata Gajda,
Wiesława Romanowska,



 

  administracja@gorzkowice.plskarbnik@gorzkowice.pl  
     
 
Ewidencja Ludności,
Sprawy wojskowe
ludnosc@gorzkowice.pl
Krystyna Marusińska 11 wew. 34  
     
 
Ewidencja działalności gospodarczej, spółki wodne
dzialalnosc@gorzkowice.pl
Anna Kiełbik 11 wew. 34  
     
  Zamówienia publiczne Magdalena Gemel
 
17 wew. 33  
  magda.gemel@gorzkowice.pl        
     
 

 Łowiectwo, Rolnictwo, Ochrona Zabytków

 

Karolina Kozłowska

5 wew. 20  
kkozlowska@gorzkowice.pl      
     
  Ochrona środowiska, wycinka drzew
marlena.soltysiak@gorzkowice.pl

Marlena Sołtysiak

w zastępstwie:

Rafał Zawisza

12 wew. 32  
     
  Gospodarka nieruchomościami, Gospodarka mieszkaniowa Daria Możdżeń-Sowa 18 wew. 27  
  grunty@gorzkowice.pl  
     
  Biuro Podawcze
sekretariat@gorzkowice.pl
Katarzyna Palej 3 wew. 31  
 

Promocja Gminy

promocja@gorzkowice.pl 

Monika Słowińska 3 wew.31  
     
  Urząd Stanu Cywilnego, Dowody Osobiste Żaneta Kaczmarowicz
Dariusz Olczyk
10 wew. 21  
  usc@gorzkowice.pl  
  Kadry, BHP Gabriela Krupa 4 wew. 25  
  gabriela.krupa@gorzkowice.pl  
  Rada Gminy, Sekretariat Wioletta Mielczarek 5 wew. 20  
  rada.gminy@gorzkowice.pl  
  Referat Gospodarki Komunalnej              Iwona Krawczyk
 
5 wew. 20  
  iwona.krawczyk@gorzkowice.pl  
  Gospodarka Przestrzenna Agnieszka Korzela 12 wew. 32  
  akorzela@gorzkowice.pl  
  Wymiar podatków i opłat lokalnych, Podatek Drogowy,

Dorota Karlińska, Czesława Lis,
Katarzyna Borowik

Sylwia Kowalska

13 wew. 22  
  katarzyna.borowik@gorzkowice.pl  
  Referat Gospodarki Wodno-Ściekowej Ewa Zawisza 15 wew. 30  
  ewa.zawisza@gorzkowice.pl  
  Wymiar za wodę i ścieki

Anna Lewińska

Justyna Smolec

14 wew. 26  
  anna.lewinska@gorzkowice.pl  
  Kasa, Akcyza

 

Ewa Sztark

16 wew. 28  
  sylwia.kowalska@gorzkowice.pl  
  Fundusze Unijne,
anna.kowalczyk@gorzkowice.pl
Anna Kluczyńska-Kowalczyk 18 wew. 27  
     
  Gospodarowanie odpadami,
m.jarocka@gorzkowice.pl
Małgorzata Jarocka 19 wew. 29

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adam Bolanowski 05-03-2015 11:21:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Iwona Kadir 05-03-2015
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Olczyk 13-08-2019 14:11:01