Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gorzkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Dane Teleadresowe UG Gorzkowice

Wójt Gminy Gorzkowice przyjmuje interesantów codziennie, a w przypadku nieobecności w Urzędzie termin spotkania jest ustalany po telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie Urzędu (tel. 44 681 80 06).

Codziennie do Państwa dyspozycji jest Zastepca Wójta który przyjmuje w godzinach pracy Urzędu

Zgłaszanie awarii kanalizacyjnych:
od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
tel. 44 681 80 06 wew. 26
w razie nagłych wypadków po 16:00 i w weekendy:
Straż Pożarna: 500 230 347 
Referat Gospodarki Komunalnej: tel. kom. 797 397 543


Przewodnicząca Rady Gminy Aneta Karbowiak przyjmuje:
w poniedziałki od godz 9:00 do 13:00 w pokoju nr 16 w Budynku Urzędu Gminy

  dział pracownik pokój telefon  
     
  Referat księgowości Rita Ociepa
Katarzyna Szulc,

 

2

 


 

wew. 23

 


 

 

Daria Jabłecka
Beata Gajda,
Wiesława Romanowska,



 

  administracja@gorzkowice.plskarbnik@gorzkowice.pl  
     
 
Ewidencja Ludności,
Sprawy wojskowe
ludnosc@gorzkowice.pl
Krystyna Marusińska 9 wew. 34  
     
 
Ewidencja działalności gospodarczej, spółki wodne
dzialalnosc@gorzkowice.pl
Anna Kiełbik 9 wew. 34  
     
  Zamówienia publiczne Magdalena Gemel
 
14 wew. 33  
  magda.gemel@gorzkowice.pl        
     
 

 Łowiectwo, Rolnictwo, Ochrona Zabytków

 

Karolina Kozłowska

5 wew. 20  
kkozlowska@gorzkowice.pl      
     
  Ochrona środowiska, wycinka drzew
marlena.soltysiak@gorzkowice.pl

Marlena Sołtysiak

w zastępstwie:

Karolina Słowińska

10 wew. 32  
     
  Gospodarka nieruchomościami, Gospodarka mieszkaniowa Daria Możdżeń-Sowa 15 wew. 27  
  grunty@gorzkowice.pl  
     
  Biuro Podawcze
sekretariat@gorzkowice.pl
Katarzyna Palej 3 wew. 31  
 

Promocja Gminy

promocja@gorzkowice.pl 

Monika Słowińska 3 wew.31  
     
  Urząd Stanu Cywilnego, Dowody Osobiste Żaneta Kaczmarowicz
Dariusz Olczyk
8 wew. 21  
  usc@gorzkowice.pl  
  Kadry, BHP Gabriela Krupa 4 wew. 25  
  gabriela.krupa@gorzkowice.pl  
  Rada Gminy, Sekretariat Wioletta Mielczarek 5 wew. 20  
  rada.gminy@gorzkowice.pl  
  Referat Gospodarki Komunalnej              Iwona Krawczyk
 
5 wew. 20  
  iwona.krawczyk@gorzkowice.pl  
  Gospodarka Przestrzenna Agnieszka Korzela 10 wew. 32  
  akorzela@gorzkowice.pl  
  Wymiar podatków i opłat lokalnych, Podatek Drogowy, Dorota Karlińska, Czesława Lis,
Katarzyna Borowik
11 wew. 22  
  katarzyna.borowik@gorzkowice.pl  
  Referat Gospodarki Wodno-Ściekowej Ewa Zawisza 12 wew. 30  
  ewa.zawisza@gorzkowice.pl  
  Wymiar za wodę i ścieki

Anna Lewińska

Justyna Smolec

12 wew. 26  
  anna.lewinska@gorzkowice.pl  
  Kasa, Akcyza

Sylwia Kowalska

Ewa Sztark

13 wew. 28  
  sylwia.kowalska@gorzkowice.pl  
  Fundusze Unijne,
anna.kowalczyk@gorzkowice.pl
Anna Kluczyńska-Kowalczyk 15 wew. 27  
     
  Gospodarowanie odpadami,
m.jarocka@gorzkowice.pl
Małgorzata Jarocka 16 wew. 29

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adam Bolanowski 05-03-2015 11:21:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Iwona Kadir 05-03-2015
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Olczyk 06-05-2019 14:34:10